Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
FARAM
Salon Rowerów
Serwis Naprawa
 

o nas

Firma FARAM powstała na początku 1998 r. Jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek importowane rowery i zorganizowała profesjonalną montownię rowerów. Początki działalności nie były łatwe, ale dzięki efektywnej pracy i wysokiej jakości montażu nasza pozycja na rynku umacniała się z dnia na dzień. Jest sprawą oczywistą, że podstawowym celem firmy jest postawienie na miłą i profesjonalną obsługę klienta oraz zapewnienie serwisu. Mamy ogromną satysfakcję, że dodatni wynik osiągaliśmy w sposób partnerski i zachowując wartości, które są nieodzowne w kontaktach międzyludzkich.

Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w prowadzeniu prywatnej firmy, oraz zdobyte umiejętności w ciągu tych lat, pozwoliło nam na przedstawienie naszym klientom bogatej oferty dotyczącej rowerów i asortymentu rowerowego. Obecnie z dumą możemy powiedzieć, że dzięki zdobytemu zaufaniu naszych drogich klientów firma Faram z najmłodszej firmy na rynku regionalnym urosła do rozmiarów jednego z największych salonów rowerowych na Pomorzu Zachodnim.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Wasze oczekiwania, jednak mimo to jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje i wnioski. Naszą dewizą od samego początku jest: "każdy rower oddany w ręce klienta musi być starannie i dokładnie przygotowany (czyt. przejrzany), tak jak byśmy to robili dla siebie z sercem." Chcemy mieć satysfakcję z tego co robimy, pokazać jak potrafią pracować Polacy.


Nasze narzędzie pracy to salon rowerów o powierzchni 300 m2.


o-nas-61.jpgSzanowni Państwo!

Firma Faram powstała na bazie marzeń tak silnych i niezniszczalnych jak potrafi być tylko marmur, marzeń o lepszym jutro, marzeń o stworzeniu czegoś za pomocą hobby. 

Motywacją do działania był pewien bodziec, kop życiowy, utrata pracy. Pomimo trudności, przeciwności losu i rodziny, powstał sklep rowerów, który niczym larwa motyla, przemienił się w salon rowerów, który urósł do rangi jednego z najlepszych na Pomorzu Zachodnim.

To co widzicie finansowane było na moich marzeniach, to co widzicie, odzwierciedla to, że mordercza praca oraz siła przebicia, nawet w naszym kraju pozwoli stworzyć firmę z której będziemy naprawdę dumni.

Od czasu inicjacji firma Faram przeżyła niejedną porażkę i niejedno upokorzenie, ale było warto. Dzięki tej firmie człowiek może czuć się spełniony, służyć ludziom i pracować tam , gdzie jest jego miłość. Ponieważ największą miłością mojego życia były i są rowery, robię to co kocham.

Jednakże rozwój firmy nie mógłby być możliwy, gdybyśmy nie dostali kredytu zaufania od naszych drogich klientów.
Dziękuję Wam za to, Kochani!

  

back to top