Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
FARAM
Salon Rowerowy
Serwis Naprawa
 

o nas

Firma Faram powstała na początku 1998 r, wprowadzając na rynek jako jedna z pierwszych, importowane rowery oraz profesjonalną ich montownię. Początki dzałalności nie były łatwe. Dzięki efektywnej pracy i wysokiej jakości montażu, pozycja na rynku umacniala się z dnia na dzień. Podstawowym celem firmy jest profesjonalna obsługa klienta oraz zapewnienie serwisu.

Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w prowadzeniu prywatnej firmy w ciągu tych lat, pozwoliło na przedstawienie naszym klientom bogatej oferty rowerów i asortymentu. Z dumą możemy powiedzieć, że dzięki zaufaniu drogich klientów, firma Faram urosła do rozmiarów jednego z największych salonów rowerowych na Pomorzu Zachodnim.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełnia oczekiwania. Jesteśmy eleastyczni, otwarci na propozycje i wnioski. Naszą dewizę odzwierciedlają słowa: " każdy rower oddany w ręce klienta musi być starannie i dokładnie przygotowany w taki sposób, jak byśmy to robili dla samych siebie ". W pracę naszą wkładamy serce i zapał. Sami jesteśmy pasjonatami rowerów i tą pasją chcemy zarażać.


Nasze narzędzie pracy to salon rowerów o powierzchni 300 m2.


o-nas-61.jpgSzanowni Państwo!

Firma Faram powstała na bazie marzeń, silnych i niezniszczalnych jakim potrafi być tylko marmur. Były to marzenia o lepszym jutrze, marzenia o stworzeniu miejsca łączącego pracę z pasją. Motywacją do działania był bodziec, jakim stała się utrata zatrudnienia. Pomimo wielu trudnościom, powstał sklep rowerów, który niczym larwa motyla, przemienił sie w salon rowerów, urastający do rangi jednego z najlepszych na Pomorzu Zachodnim. To co Państwo widzicie, finansowane było na marzeniach właściciela. To co widzicie, odzwierciedla fakt, że mordercza praca oraz siła przebicia pozwalają na stworzenie firmy, którą można się szczycić. Faram przeżyła niejedną porażkę i niejedno upokorzenie, ale było warto. Dzięki tej firmie można czuć się spełnionym, służyć ludziom i pracować tam, gdzie jest pasja. Jednakże rozwój firmy nie mógły być możliwy, gdyby nie kredyt zaufania od Państwa - naszych drogich klientów.

Dziękujemy za to :)))

back to top